Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiera Wiedźmina 3 w wersji Game of the Year już w sierpniu - raport

AKTUALIZACJA: CD Projekt potwierdza wersję GOTY.

Aktualizacja: Producent Konrad Tomaszkiewicz potwierdził istnienie The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition oświadczeniu dla Eurogamera. Nie zdecydował się jednak podać daty premiery, która pozostaje nieoficjalna.

Deweloper przyznaje, że po premierze dwóch rozszerzeń „wielu graczy pytało o taką edycję”, zawierającą także wszystkie darmowe DLC i aktualizacje.

„Z radością potwierdzam, że planujemy takie wydanie” - napisał. „Wkrótce opublikujemy więcej detali, w tym datę premiery.”

***

Oryginalna wiadomość: Niemiecka agencja przyznająca grom wydawanym w tym kraju oznaczenia wiekowe - USK - ujawniła na swojej stronie internetowej wpis o wiele mówiącym tytule The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition.

Ups

Eurogamer dowiedział się niezależnie, że Wiedźmin 3 w wersji Gra Roku zadebiutuje już 26 sierpnia, na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Informacje o tytule można jeszcze znaleźć na stronie USK. Na ich trop jako pierwszy wpadł użytkownik lifelower z serwisu Twitter.

Zawartość pakietu nie jest jeszcze znana, ale można domyślać się, że mowa o podstawowej wersji Wiedźmina 3: Dziki Gon razem z dwoma dodatkami: mniejszym Serca z Kamienia oraz imponującym - nie tylko rozmiarem - Krew i Wino.

Pozycje te regularnie dostępne są w niższych cenach, a rozszerzenia sprzedawane są także jako całość, w ramach przepustki. Dotychczas tradycją CD Projektu były rozbudowane wydania Enhanced Edition jakiś czas po debiucie. Wydaje się, że w przypadku trzeciej części postawiono jednak na inne podejście.

„Pierwsze rozszerzenie Wiedźmina 3 to intrygująca opowieść i świetna okazja do powrotu do Królestw Północy. Uutrzymuje naszą uwagę od samego początku, aż po finałowe sceny” - napisaliśmy w recenzji dodatku Serca z Kamienia.

„Mnóstwo atrakcji dla miłośników Wiedźmina 3: przepiękne widoki, ciekawe opowieści i możliwość pozostania z grą na dłużej” - podsumowaliśy w recenzji Krew i Wino.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze