Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiera Watch Dogs w grudniu „na wszystkie domowe konsole”?

„Miasto Chicago stało się idealną bronią dla mężczyzny spragnionego zemsty.”

Watch Dogs, przygodowa gra akcji z otwartym światem ukaże się w okresie świąt Bożego Narodzenia na „wszystkich domowych konsolach”. Informację ujawniły materiały promocyjne.

Zdjęcia ulotek reklamowych pojawiły się w serwisie Kotaku, razem z nowymi grafikami koncepcyjnymi i detalami na temat fabuły.

Ubisoft, wydawcy gry potwierdził już wcześniej, że gra ukaże się na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3. Jednak już po prezentacji pierwszego dema na targach E3 pojawiły się plotki, że gra może zmierzać także na platformy nowej generacji.

Wydawca odmówił komentarza na temat ewentualnej premiery na Nintendo Wii U.

„Chicago posiada jesten z napotężniejszych w kraju komputerów, kontrolujący niemal wszystkie elementy miejskiej technologii” - czytamy na jednej z ulotek.

„Do akcji wkracza Aiden Pierce, mistrzowski haker, ale także były przestępca, którego burzliwa przeszłość spowodowała brutalną rodzinną tragedię.”

„Aiden rusza na poszukiwanie osób, które skrzywdziły jego rodzinę. Manipuluje systemem operacyjnym miasta, przełącza sygnalizację świetlną, detonuje gazociągi, wyłącza prąd i wykoleja pociągi.”

„Miasto Chicago stało się idealną bronią dla mężczyzny spragnionego zemsty.”

Produkcją Watch Dogs zajmuje się studio Ubisoft Montreal.

Zdjęcia: Kotaku.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze