Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiera Real Racing 3 już 28 lutego

Za darmo na iOS, Androida i Kindle.

Zobacz także: Poradnik, pomoc i porady do gry Real Racing 3

Real Racing 3, kolejna odsłona popularnego na urządzeniach przenośnych symulatora jazdy, ukaże się 28 lutego. Informację podał producent, studio Firemonkey.

Twórcy przygotowali 46 licencjonowanych pojazdów w trzech klasach, wiernie odwzorowane tory wyścigowe, 8 trybów rozgrywki i ponad 900 wyścigów.

Choć tytuł będzie rozprowadzany za darmo, gracze otrzymają możliwość odblokowania kolejnych pojazdów, tras i wyścigów ze realną gotówkę. Dodatkowo, zniszczenia samochodów nie będą naprawiane błyskawicznie. Jeśli nie mamy ochoty na oczekiwanie, możemy przyśpieszyć proces odpowiednią sumą pieniędzy.

Zmiana systemu sprzedaży to nowość w serii. Poprzednią odsłonę w dniu premiery wyceniono na 5 dol. „Przyjrzeliśmy się temu i okazało się, że rynek domaga się gier w tym modelu dystrybucji” - mówił Nick Earl z EA All Play w wywiadzie dla CNET. „To szansa, by dostarczyć produkt do większej liczby odbiorców” - dodał członek oddziału odpowiedzialnego za tytuły mobilne i społecznościowe.

Pierwsza cześć Real Racing ukazała się w 2009 roku. Serię cechuje wysokiej jakości oprawa graficzna i „realistyczny” model jazdy.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze