Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiera Rayman Legends przesunięta na wrzesień tego roku

Gra zagości także na X360 i PS3.

Ubisoft poinformował, że premiera Rayman Legends została przełożona na wrzesień. Tytuł, który planowano wydać wyłącznie na Nintendo Wii U, ukaże się także na konsole X360 i PS3.

Bądź tylko mój!

Pierwotnie gra miała trafić do sprzedaży w Europie 1 marca. Już podczas pierwszego pokazu gry na targach E3 w 2012 roku, Michael Micholic z Ubisoftu przyznał jednak, że firma „rozważa wydanie wersji konsolowych i PC”.

Wszystkie trzy wersje sprzętowe powstają w studiu Ubisoft Montpellier, które stworzyło również poprzednią część serii kolorowych platformówek - Rayman Origins. Ta gra miała premierę w 2011 roku.

„Usłyszeliśmy, że wielu posiadaczy Xboksów i PlayStation, którzy są fanami Raymana, chciałoby pograć w Rayman Legends na ulubionej platformie sprzętowej” - tłumaczy Geoffroy Sardin, odpowiedzialny w Ubisofcie za sprzedaż i marketing na terenie Europy. „Postanowiliśmy dać fanom to, czego chcą, jednocześnie poszerzając grono odbiorców”.

Materiał wideo z Rayman Legends na Wii U

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły