Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiera pudełkowej wersji Batman: Arkham Origins na PC opóźniona w Europie

AKTUALIZACJA: W Polsce bez zmian.

Aktualizacja: Po wiadomościach od firmy Warner Bros., skontaktowaliśmy się z polskim dystrybutorem Batman: Arkham Origins. Dowiedzieliśmy się, że opóźnienie pudełkowego wydania wersji PC nie dotyczy Polski.

- W naszym kraju premiera pudełkowa Batman: Arkham Origins na PC bez zmian, 25 października - poinformował Michał Gębski, odpowiedzialny za marketing i PR w firmie Cenega.

*

Oryginalna wiadomość: Warner Bros. Interactive poinformowało Eurogamer, że pudełkowa wersja Batman: Arkham Origins na PC oraz edycja Wii U ukażą się w Europie z opóźnieniem - 8 listopada.

Pierwotnie zakładano premierę na 25 października. Tego dnia - bez zmian - zadebiutuje na Steamie wersja cyfrowa na PC.

Żadnych zmian nie odnotują gracze ze Stanów Zjednoczonych - tam wszystkie wersje sprzętowe trafią do sklepów w październiku. Wydawca nie wyjaśnił, co jest powodem takiego opóźnienia.

Edycje na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 również w Europie zadebiutują w przyszłym tygodniu, tak samo jak Batman: Arkham Origins Blackgate na przenośne PS Vita, od studia Armature. Wersje na Nintendo 3DS - ponownia - została opóźniona do 8 listopada.

Co ciekawe, gracze z USA zapłacą mniej za wersję Wii U, z powodu braku trybu sieciowego. Podobnej zniżki nie przewiduje się na terenie Europy.

Zobacz także: Poradnik i solucja do gry Batman: Arkham Origins

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze