Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiera horroru Resident Evil: Revelations 2 opóźniona o tydzień

Czas na ostatnie poprawki.

Resident Evil: Revelations 2 ukaże się tydzień później niż planowano, co ma pozwolić twórcom wprowadzić ostatnie poprawki i optymalizacje - ogłosił Capcom.

Claire Redfield

Pierwszy odcinek serii miał zadebiutować 17 lutego, ale teraz datę ustalono na 25 lutego. Platformy docelowe to PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Pozostałe trzy części ukażą się w Europie w tygodniowych odstępach: 4, 11 i 18 marca.

Akcja Revelations 2 jest osadzona między wydarzeniami piątej i szóstek odsłony cyklu Resident Evil. Gracze wcielą się w Claire Redfield, bohaterkę znaną choćby z Resident Evil 2 czy Resident Evil Code: Veronica. To młodsza siostra Chrisa Redfielda.

Jeden odcinek kosztuje 6 dolarów (ok. 20 zł). Jest też kompletna przepustka sezonowa, wyceniona na 25 dol. (ok. 84 zł). Zapewni dostęp do wszystkich odcinków oraz bonusów w postaci dwóch dodatkowych rozdziałów kampanii i postaci do trybu Raid.

W planach jest także kompletne wydanie pudełkowe, dostępne od 20 marca. W środku wszystkie powyższe elementy, a także kolejna postać i mapa do trybu Raid oraz cztery kostiumy dla głównych postaci.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze