Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiera Batman: Arkham Knight opóźniona o kilka tygodni

Nieoficjalnie: starsze odsłony serii trafią na PS4 i Xbox One.

Gra akcji Batman: Arkham Knight została opóźniona o kilka tygodni. Nowa data premiery to 23 czerwca tego roku.

Jeszcze nie czas

Pierwotnie mówiło się o debiucie 2 czerwca. Platformy docelowe to PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Reżyser Sefton Hill wystosował oświadczenie, w którym przeprasza graczy za zmianę planów, oferując nowy materiał wideo z rozgrywki.

„Wszyscy w Rocksteady są wdzięczni za wasze ciągłe wsparcie. Pracujemy tak ciężko, jak to tylko możliwe, byście byli dumni” - dodał.

Nowy zwiastun trwa niemal osiem minut, oferując spojrzenie na ujęcia zarejestrowane na PlayStation 4.

Tymczasem w serwisie IGN Italy pojawiły się nieoficjalne doniesienia, mówiące o tym, że konsole PlayStation 4 i Xbox One otrzymają Batman: Arkham Collection, jeszcze w tym roku.

Zestaw ma zawierać odświeżone wersje Arkham Asylum i Arkham City od Rocksteady, ale bez Arkham Origins. Rozdzielczość podniesiono podobno do 1080p. Firma Warner Bros. nie skomentowała jeszcze tych informacji.

 • Arkham Knight to nowa odsłona popularnego cyklu Batman Arkham. Akcja gry zostanie osadzona w mieście Gotham. Najważniejszym dodatkiem będzie Batmobil - opancerzony i dysponujący potężnym arsenałem pojazd bohatera. Gracze spotkają na swojej drodze znanych już złoczyńców - jednym z głównych przeciwników Batmana będzie Strach na Wróble.
 • O autorze
  Awatar Daniel Kłosiński

  Daniel Kłosiński

  News Editor

  Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

  Komentarze