Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiera Alien Fear w tym roku, Enemy Front i Lords of the Fallen w 2014

Plany polskiego CI Games po wydaniu Sniper: Ghost Warrior 2. Gra RPG ukaże się na PS4.

CI Games, dawniej City Interactive, ogłosiło wstępne daty premier trzech gier - strzelanek Alien Fear i Enemy Front oraz RPG-a Lords of the Fallen. Dowiedzieliśmy się też o anulowaniu darmowego World of Mercenaries.

Jak czytamy w sprawozdaniu z działalności spółki, do obcych w Alien Fear postrzelamy na Xbox Live Arcade, PlayStation Network oraz PC jeszcze w tym roku.

Enemy Front, czyli osadzona w czasach II wojny światowej strzelanka, nad którą pracował przez jakiś czas Stuart Black, twórca gry Black & Bodycount, ma zadebiutować w przyszłym roku na Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PC.

Lords of the Fallen bierze na celownik PlayStation 4 i Xboksa następnej generacji

Lords of the Fallen, nowy projekt Tomasza Gopa, któremu pracował przy obu częściach Wiedźmina, ukaże się w 2014 r. Premierę zaplanowano na PC oraz „konsole nowej generacji, następców Xboksa 360 i PlayStation 3”.

Sprawozdanie zawiera także informację o zaniechaniu prac nad World of Mercenaries - strzelanką, która miała wykorzystać model biznesowy Free to Play.

Wciąż w produkcji znajduje się Sniper: Ghost Warrior na iPhone'a i iPada. CI Games jakiś czas temu zerwało umowę z bydgoskim studiem Vivid Games i zleciło tworzenie tytułu wewnętrznym studiom.

W listopadzie zeszłego roku firma zapowiedziała strzelaninę na konsole następnej generacji.

Sniper: Ghost Warrior 2 ukaże się 15 marca na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 w polskiej, kinowej wersji językowej (napisy). Cena wersji na komputery kształtuje się na poziomie 60-70 zł. Za grę na konsolę zapłacimy około 120-130 zł. Planowane są dodatki, które będą ukazywać się po premierze.

Komentarze