Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prawie jak Gothic. Niedocenione Outward dostało wersję Definitive

Z DLC i nowościami.

Outward Definitive Edition to nowe wydanie nietypowej produkcji z 2019 roku, dostępne na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. W zestawie otrzymujemy DLC oraz szereg nowości.

Osoby posiadające już podstawowy tytuł oraz rozszerzenie Trzej Bracia są upoważnieni do odbioru odświeżonej edycji bez dodatkowych opłat.

Definitive Edition zawiera też drugie z wydanych wcześniej DLC (Soroborczycy), a także szereg innych nowości: kolejne podziemia do eksploracji, choroby, poprawki w kooperacji i rzemiośle, ładniejszą grafikę i tak dalej.

Outward przeszło w 2019 roku bez większego echa, jak można wnioskować po liczbie graczy na Steamie. Mamy tymczasem do czynienia z całkiem interesującą pozycją, która powinna przemówić między innymi do miłośników serii Gothic.

Podziemii nie brakuje

Wkraczamy bowiem do dużego, otwartego świata fantasy, gdzie mamy ogromną swobodę na drodze do celu. Poziom trudności jest wysoki, a oprawa nieco przestarzała, ale na pewno cechująca się ciekawą atmosferą.

Do tego możliwość zabawy w kooperacji (nawet na podzielonym ekranie), zaawansowana magia i rozwój postaci, mnóstwo zadań do wykonania oraz sporo elementów gatunku survival, jak rozbudowany system rzemiosła - z budowaniem własnego miasta włącznie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze