Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prawie jak Elden Ring. Twórcy The Lords of the Fallen pokazali pierwszy zwiastun

Gra pięć razy większa od oryginału.

Polskie CI Games ujawniło konkrety na temat The Lords of the Fallen, stanowiącego „duchowego następcę” gry... Lords of the Fallen z 2014 roku. Opublikowano także pierwszy trailer.

Gra wykorzystuje technologię Unreal Engine 5 i zmierza na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Nie podano planowanej daty premiery, lecz tytuł – określany jako „reboot” – będzie podobno pięć razy większy od pierwowzoru. Zaoferuje także płynną kooperację dla dwóch osób.

„Atmosfera gry jest dużo bardziej mroczna i wymagająca - świat ma silniejszą tożsamość, bogatszą narrację i bardziej wciągającą opowieść. Soulslike’owa walka jest szybsza i bardziej dynamiczna, a systemy RPG są dużo głębsze niż w oryginale” - zapewnia Cezar Virtosu z odpowiedzialnego za prace studia Hexworks. Założony w 2020 roku zespół składa się obecnie z 75 osób.

W planach jest „szybki, płynny i wymagający system starć”, a do tego „niszczycielska magia” oraz „pełna personalizacja postaci i progresji”. Co istotne, nie wcielimy się w Harkyna - jak w pierwowzorze - lecz stworzymy własną postać.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze