Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Prawdziwie ostateczna” edycja Dying Light zapowiedziana. Techland kończy rozwój gry

Wydanie ze wszystkimi DLC.

Techland poinformował, że dzisiaj na rynku ukaże się „prawdziwie ostateczna” edycja pierwszej części Dying Light. Pakiet zaoferuje grę i wszystkie wydane dotychczas DLC.

Nowa wersja produkcji pojawi się 9 czerwca na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One, gdzie przez jakiś czas będzie dostępna w cenie nawet o 70 procent niższej. W późniejszym terminie zestaw trafi na Switcha.

W skład Definitive Edition wchodzą treści, które Dying Light otrzymało w ciągu siedmiu lat od premiery, czyli podstawowa grę i wszystkie 26 dodatków - zarówno większe rozszerzenia, jak i pomniejsze paczki skórek.

To kolejne specjalne wydanie produkcji. Techland zapewnia jednak, że dotychczasowi nabywcy Platinum Edition otrzymają darmowy upgrade, który wprowadzi pięć kolejnych DLC pochodzących z nowszego zestawu.

Na tym jednak nie koniec, ponieważ udostępniono jeszcze jeden darmowy dodatek - Harran Tactical Unit Bundle. Paczka jest podziękowaniem dla fanów za dotychczasowe wsparcie, ale można ją odebrać tylko przez dwa tygodnie od debiutu Definitive Edition.

Techland nazywa wydanie nowej wersji gry „wielkim finałem przygód w Harran”. Innymi słowy, deweloperzy kończą z dalszym rozwojem produkcji, by skupić się na sequelu. Twórcy obiecują jednak, że zamierzają wznawiać starsze wydarzenia z pierwszej części cyklu.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze