Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prawdziwa Krypta na zdjęciach z planu serialu „Fallout”

Wnętrze Krypty 33.

W sieci pojawiły się zdjęcia z planu serialu „Fallout” produkcji Amazona. Na potrzeby projektu zbudowano scenografię Krypty 33, która nigdy do tej pory nie była wspominana w serii gier.

Zdjęcia udostępnił użytkownik Twittera o pseudonimie BethesdaArabic, który wcześniej opublikował też inne fotografie ze studia. Trzeba przyznać, że wytwórnia Kilter Films (która wcześnie stworzyła m.in. serial „Westworld „dla HBO) pokazała wielkie przywiązanie do detali, a elementy schronu wyglądają jak żywcem wyjęte z gry. Zdjęcia można zobaczyć poniżej.

Serial Fallout zadebiutuje najprawdopodobniej w przyszłym roku. Za historię odpowiada Geneva Robertson-Dworet, która współtworzyła wcześniej scenariusze do „Captain Marvel” oraz „Tomb Rider” z 2018 roku. Pilotażowy odcinek wyreżyseruje Jonathan Nolan, czyli producent wykonawczy wspomnianego wyżej „Westworld”.

O autorze

Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime i majsterkowicz-samouk.

Komentarze