Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prace nad filmem Ghost of Tsushima nabierają tempa

Znaleziono scenarzystę.

Nieco ponad roku potrzebowali twórcy ekranizacji Ghost of Tsushima na znalezienie scenarzysty. Jak poinformował serwis Deadline, historię napisze Takashi Doscher.

Twórca nie może pochwalić się zbyt dużym doświadczeniem, odpowiadając w przeszłości za postapokaliptyczny romans „Only” z 2019 roku, a także za dokument „A Fighting Chance” dla ESPN.

Deadline dodaje, że prace nad adaptacją samurajskiej opowieści nadal są na wczesnym etapie. Projekt zapowiedziano w marcu 2021 roku, gdy podekscytowanie wywołał fakt, że reżyserem jest Chad Stahelski, który odpowiada za powstanie kinowej serii o przygodach Johna Wicka.

Data premiery, obsada i inne szczegóły na temat filmu nie są znane. W prace zaangażowane jest także PlayStation Productions, które w ostatnim okresie szeroko stawia na adaptacje gier. Finansowy sukces „Uncharted” zapewne tylko spotęgował wysiłki.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze