Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prace nad drugą częścią Final Fantasy 7 Remake już trwają

Zapewniają twórcy.

Square Enix ujawniło, że drugi rozdział Final Fantasy 7 Remake - odświeżonej wersji gry z 1997 roku - już powstaje.

Informację przekazał Yoshinori Kitase, czyli reżyser projektu. W wywiadzie udzielonym dla magazynu Entertainment Weekly deweloper stwierdził, że prace nad kontynuacją produkcji trwają, ale nie podał żadnych dodatkowych szczegółów.

Final Fantasy 7 Remake postanowiono podzielić na kilka epizodów. Pierwszy obejmuje jedynie sekcję osadzoną w mieście Midgar - w oryginale ukończenie fragmentu zajmowało tylko kilka godzin, więc etap znacznie rozbudowano.

Treść z oryginału podzielono na kilka gier

Zobacz: Final Fantasy 7 Remake - Poradnik, Solucja

Odświeżona wersja produkcji - dostępna na razie tylko na PS4 - oferuje nie tylko udoskonaloną względem pierwowzoru oprawę graficzną, ale również przeprojektowane mechanizmy rozgrywki. Przykładowo walka toczy się w czasie rzeczywistym.

Źródło: Entertainment Weekly

Poprzednio: XCOM 2 do przetestowania za darmo na Steamie

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze