Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Poznaliśmy czas przejścia Scorn. To nie będzie długa przygoda

A przynajmniej nie za długa.

Twórcy Scorn, a więc strzelanki-horroru isnpirowanego dziełami H.R. Gigera i Zdzisława Beksińskiego, podali nowe informacje o projekcie, w tym szacowany czas ukończenia.

Deweloperzy ze studia Ebb Software twierdzą, że przejście Scorn powinno zająć od ok. 6 do 8 godzin. Wygląda więc na to, że niektórzy zakończą przygodę w jeden dzień. Przypomnijmy jednak, że to tytuł indie, a nie duża produkcja AAA.

Twórcy zapowiadają, że w grze zabraknie trybu fotograficznego, jednak tworzenie amosferycznych screenshotów będzie ułatwione przez minimalistyczny interfejs. Podano też wstępne wymagania PC do gry w 4K i 60 FPS:

  • System: Windows 10/11
  • Procesor: AMD Ryzen 5 3600/Intel Core i7-8700
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Grafika: NVIDIA GeForce RTX 2070 (8 GB)
  • DirectX: Version 12
  • Miejsce na dysku: 50 GB

Scorn powstaje od wielu lat, a jego premiera była już kilkukrotnie przekładana. Ostateczną datę ustalono na 21 października 2022 roku, przy czym gra trafi na PC i Xbox Series X/S.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze