Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powtórki i zmiany w grafice w następnej łatce do DriveClub

Premiera w przyszłym tygodniu.

Debiutująca w przyszłym tygodniu aktualizacja 1.12 do wyścigowego DriveClub doda do produkcji studia Evolution długo oczekiwane powtórki.

Ferrari 599XX Evoluzione

Gracze będą mogli obejrzeć swoje zmagania i zapisać je na dysk. Podczas seansu w dowolnym momencie przejdziemy także do trybu fotograficznego, by wykonać zrzut z ekranu.

Łatka zmodyfikuje również Drift Mode, zwiększając punkty przyznawane za prędkość, kontrolę i mieszczenie się w zakrętach. Po awansowaniu na 50. poziom odblokujemy też Ferrari 599XX Evoluzione.

Listę innowacji zamykają zmiany w oprawie graficznej, a konkretnie w systemie pogodowym. Mowa tu o dodaniu efektu mirażu, generowanego w wyniku innych współczynników załamania światła w warstwach powietrza o różnej temperaturze. Mówiąc wprost - „falujący” asfalt.

Nie podano dokładnej daty publikacji patcha, ale gracze z Europy poczekają najpewniej do środy. Warto przypomnieć, że w tym czasie udostępniony zostanie także dodatek z autami Lamborghini.

Twórcy ujawnili także plany na dalszą przyszłość: powtórki w trybie sieciowym, większy limit poziomów doświadczenia czy prywatne lobby. Nadal nie wspominano jednak o wersji PS Plus.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze