Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstanie druga część filmowego Assassin's Creed - raport

Michael Fassbender ponoć powróci.

Do premiery filmu na podstawie serii Assassin's Creed pozostało jeszcze kilka miesięcy (ukaże się w grudniu), ale wygląda na to, że już teraz twórcy przygotowują się do rozpoczęcia prac nad jego kontynuacją.

Zdjęcie z filmu na podstawie serii Assassin's Creed

A przynajmniej jeśli wierzyć serwisowi The Tracking Board. Dziennikarze portalu twierdzą, że wytwórnia New Regency zamierza nakręcić drugą część kinowej adaptacji przygód zakapturzonych zabójców.

W roli głównego bohatera mielibyśmy rzekomo ponownie zobaczyć Michaela Fassbendera. Tak jak w przypadku pierwszej części, aktor ma zostać też producentem obrazu.

Nad kontynuacją miałaby pracować większość ekipy odpowiedzialnej za powstanie pierwszej odsłony. Wśród nich znaleźć się mają między innymi Matt Phelps z Ubisoftu oraz Pam Abdy z New Regency.

Do powyższych doniesień należy oczywiście podchodzić ze sporym dystansem. Warto jednak zwrócić uwagę, że nie są to pierwsze pogłoski o kolejnym filmie z asasynami - o planach nakręcenia następnej części donosił w lipcu serwis Variety.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze