Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaną „Pogromcy duchów 4”. Projekt od reżysera z nominacją do Oscara

Premiera w grudniu 2023 roku.

Projekt filmu „Pogromcy duchów 4” powoli nabiera kształtów. Produkcja ma nawiązywać klimatem do korzeni serii. Wyreżyseruje ją Gil Kenan, mający na koncie nominację do Oscara za animację „Straszny dom”.

Widowisko będzie kontynuacją tytułu „Pogromcy duchów. Dziedzictwo” z 2021 roku, autorstwa Jasona Reitmana, który tym razem obejmie rolę scenarzysty. Źródła portalu Deadline dowiedziały się, że w obsadzie ponownie zobaczymy takie gwiazdy jak Paul Rudd, Carrie Coon, Finn Wolfhard czy Mckenna Grace.

Tytuł „Pogromcy duchów. Dziedzictwo” zarobił prawie 200 milionów dolarów na świecie

Twórcy zapowiedzieli, że powrócą do Nowego Jorku i kultowej remizy strażackiej, w której rozpoczęła się historia grupy Ghostbusters. Pamiętajmy, że pierwsze widowisko o poskramiaczach zjaw zadebiutowało w 1984 roku, a na ekranie wystąpili między innymi Bill Murray, Dan Aykroyd czy Sigourney Weaver. Film znalazł się nawet na liście 100 najśmieszniejszych amerykańskich filmów wszech czasów, sporządzonej przez Amerykański Instytut Filmowy.

Wytwórnia Sony Pictures, do której należy wspomniana marka, zapowiedziała także, że powstaje animowany film i serial dla platformy Netflix. Obie produkcje zostaną osadzone w uniwersum „Ghostbusters”. Natomiast premierę widowiska „Pogromcy duchów 4” zaplanowano na grudzień 2023 roku.

O autorze
Komentarze