Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje nowa wersja strzelanki Moon z DS

AKTUALIZACJA: Jest pierwszy trailer.

Aktualizacja: Twórcy ze studia Renegade Kid opublikowali pierwszy zwiastun odświeżonej wersji strzelanki Moon. Zaprezentowany materiał pozwala ocenić jakość konwersji z Nintendo DS.

*

Oryginalna wiadomość: Studio Renegade Kid ogłosiło, że pracuje nad nową wersją strzelanki Moon, wydanej w 2009 roku na Nintendo DS.

Odświeżona odsłona zadebiutuje już na nowym modelu przenośnej konsoli - 3DS, ze wsparciem dla kontrolera Circle Pad Pro, ulepszoną grafiką i modelami, w 60 klatkach na sekundę.

Założyciel Renegade Kid, Jools Watsham zauważył na Twitterze, że pierwszy epizod nowego Moon Chronicles ukaże się w marcu lub w kwietniu. Serwis IGN informuje, że cenę ustalono na 9 dol. (ok. 28 zł), a na odcinek złożą się cztery rozdziały i sześć misji VR - łącznie 4 godziny rozgrywki.

Następne epizody, po cztery rozdziały każdy, będą kosztowały już tylko 2 dol. (ok. 6 zł), ale zaoferują około dwóch godzin rozgrywki.

Twórcy tłumaczą, że ich inspiracją są seriale telewizyjne, z mocnym zakończeniem każdego odcinka - na 2015 rok zaplanowano więc drugi sezon produkcji.

Fabuła Moon rozgrywa się na Księżycu w 2058 roku, w bazach zbudowanych przez Stany Zjednoczone. Naukowcy w jednej z placówek znajdują tajemniczy właz. Wcielamy się w majora Kane'a, który wyrusza odkryć, co kryje się wewnątrz.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze