Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje kampania single-player w świecie Battlefield

Ogłoszenie o pracę ujawniło ważną informację.

Powstaje kampania dla jednego gracza w świecie Battlefield. Nie wiadomo, czy mowa o osobnej grze, czy dodatku do multiplayera kolejnej pełnoprawnej części, ale to ważna wiadomość, biorąc pod uwagę, że w Battlefield 2042 zabrakło trybu single-player.

Prace nad kampanią ujawniło ogłoszenie o pracę wystawione przez Battlefield Seattle. To założone w grudniu 2021 studio, któremu przewodzi Marcus Lehto, a więc projektant Halo. Powstało podczas wielkiej restrukturyzacji zespołów odpowiedzialnych za serię - właśnie w celu wprowadzenia większej liczby elementów fabularnych do uniwersum.

Ogłoszenie o posadę dyrektora projektu nie ujawnia niestety żadnych informacji o kampanii. Sugeruje jednak, że studio stawia na jakość:

„Twoim zadaniem jest przyjęcie podstawowych założeń serii Battlefield i dopilnowanie, aby zostały one wplecione we wszystkie warstwy doskonale zaprojektowanej kampanii dla jednego gracza. Będziesz budować zespół projektantów i kulturę studia oraz tworzyć niesamowite kampanie - od pomysłu do premiery” - czytamy w publikacji na stronie EA.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze