Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje bijatyka Marvel vs. Capcom 4 - raport

Z premierą w przyszłym roku.

W sieci pojawiły się doniesienia mówiąc o nowej odsłonie serii bijatyk Marvel vs. Capcom, zaplanowanej rzekomo na przyszły rok.

Jak informuje serwis Polygon, produkcja łącząca przeróżne postacie z wielu światów zostanie zaprezentowana na imprezie PlayStation Experience w ten weekend. Eurogamer słyszał podobne doniesienia z własnych źródeł.

W odróżnieniu od poprzednich odsłon serii, w Marvel vs. Capcom 4 zabraknie podobno bohaterów z uniwersum X-Men, zapewne ze względu na kwestie licencyjne. Deweloperzy skupią się na innych filmowych adaptacjach komiksów Marvela.

Nie należy więc liczyć na Magneto czy Wolverine, ale już debiut zaliczyć mogą Groot, Rocket i Star-Lord ze „Strażników Galaktyki” czy też Doktor Strange.

Mały Groot w akcji?

Wizyta Capcomu na PlayStation Experience nie powinna być niespodzianką. Firma blisko współpracuje z Sony: Street Fighter 5 ukazało się tylko na PC i PS4, a producent konsol wspierał turniej Capcom Pro Tour - finały odbędą się właśnie na tej imprezie.

Ostatnia odsłona serii - Marvel vs. Capcom Origins - ukazała się w 2012 roku, więc najwyższy czas na kolejną produkcje. Zwłaszcza, że była to „tylko” kompilacja starszych części cyklu.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze