Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstaje A Plague Tale 2?

Powrót szczurów.

Powstaje sequel A Plague Tale - poinformowali przedstawiciele francuskiego serwisu XboxSquad, powołując się na źródło powiązane z wydawnictwem Focus Home Interactive.

Gra ma zostać zapowiedziana w przyszłym roku, a premierę zaplanowano podobno na 2022 rok. Nie jest pewne, czy twórcy chcą przygotować bezpośrednią kontynuację.

Przedstawiciele Focus Home Interactive nie zaprzeczyli, że trwają prace nad grą. Zaznaczyli tylko, że będą mówić o nowej grze studia Asobo „w odpowiednim czasie”.

„Oczywiście ujawniliśmy już, że pracujemy z Asobo nad ich kolejnym projektem, ale nie wspominaliśmy, czy chodzi o sequel A Plague Tale. Więcej szczegółów podamy, gdy przyjdzie na to czas” - napisano w oświadczeniu dla Eurogamera.

A Plague Tale: Innocence ukazało się w maju bieżącego roku. Akcja rozgrywa się w średniowiecznej Francji - wcielamy się w nastolatkę, która musi opiekować się swoim bratem w trakcie ucieczki przed angielskimi żołnierzami. Z czasem historia rozwija się, ukazując coraz więcej fantastycznych aspektów opowieści.

Źródło: XboxSquad

Następnie: Resident Evil 3 Remake i Nemesis - fani żartują z nosa i zębów mutanta w memach

O autorze
Komentarze