Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powstają dwie gry na licencji serialu „Heroes Reborn”

Na PC, konsole i sprzęt mobilny.

Debiutujący we wrześniu serial „Heroes Reborn” otrzyma dwie adaptacje w postaci gier wideo.

Akcja obu produkcji toczy się przed wydarzeniami z 13-odcinkowej serii stacji NBC. W prace zaangażowany jest sam Tim Kring, producent wykonawczy telewizyjnego projektu i twórca uniwersum Heroes.

Pierwsza pozycja to Heroes Reborn: Gemini. Ta zręcznościowa gra akcji z widokiem FPP ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Wcielimy się w 20-letnią kobietę o imieniu Cassandra, dysponującą mocą podróży w czasie i telekinezą.

Heroes Reborn: Enigma to także tytuł z perspektywą pierwszej osoby, ale stawiający na zagadki logiczne i inne platformy docelowe - iOS i Androida. Tutaj bohaterką jest 14-letnia siostra Cassandry - Dahlia. Dziewczynę zobaczymy także w serialu.

Za obie produkcje odpowiada studio Phosphor Games, w przeszłości twórcy mobilnych hitów, takich jak Horn w świecie fantasy czy horror The Dark Meadow.

„Herosi” to opowieść o zmaganiach zwykłych ludzi, którzy odkryli w sobie nadprzyrodzone umiejętności. Cztery sezony oryginalnej serii emitowano w 2006-2010. Dwa lata temu cykl dla Xbox Live chciał podobno wskrzesić Microsoft.

Nowy serial debiutuje 24 września. Można spodziewać się, że w tym okresie wydane zostaną także gry.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze