Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powieść Far Cry Odkupienie zadebiutuje w Polsce 27 lutego

Książkowy prequel Far Cry 5.

Wydawnictwo Insignis poinformowało, że Far Cry Odkupienie - książkowy prequel ubiegłorocznego Far Cry 5 - w Polsce zadebiutuje 27 lutego, a więc dokładnie dwanaście miesięcy po premierze w USA. Cenę ustalono na 39,99 zł.

Akcja powieści napisanej przez Urbana Waite'a toczy się przed wydarzeniami przedstawionymi w grze Ubisoftu. Fabuła skupia się na Mary May Fairgrave, czyli barmance, którą gracze mogli spotkać podczas rozgrywki.

Bohaterka postanawia na własną rękę zmierzyć się z dowodzoną przez Josepha Seeda sektą, która przejęła kontrolę nad hrabstwem Hope. Kobieta łączy siły z Willem Boydem - uratowanym niegdyś przez kościół Bram Edenu myśliwym, który teraz musi zrewidować swoje przekonania.

Far Cry Odkupienie to prequel Far Cry 5

Zobacz: Far Cry 5 - Poradnik, Solucja

Para wspólnie spróbuje odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób grupa fanatyków zdobyła tak dużą władzę w regionie Montany. Oczywiście nie jest to łatwe zadanie, ponieważ kultyści nie przebierają w środkach, by utrzymać swój status.

Warto zaznaczyć, że 15 lutego na PC, PS4 i Xbox One ukaże się Far Cry New Dawn - bezpośrednia kontynuacja ubiegłorocznego Far Cry 5. W produkcji powróci między innymi Joseph Seed wraz ze swoim ugrupowaniem.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze