Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Potwór wciąż nawiedza CoD Warzone. "Twórcy nas trollują" - uważają gracze

Krampus zostaje na nieco dłużej.

Gracze Call of Duty Warzone oraz Vanguard nie mogli się już doczekać usunięcia potwornego Krampusa, polującego na graczy w obu tytułach. Specjalne wydarzenie świąteczne wprowadzające łowcę zostało jednak przedłużone.

Inicjatywa miała zakończyć się wczoraj, lecz z najnowszych informacji wynika, że nastąpi to dopiero dzisiaj, o godzinie 19:00 polskiego czasu. Choć to tylko dodatkowe 24 godziny, gracze głośno wyrażają dezaprobatę.

„Dlaczego? Zatrzymajcie to!” - narzeka niejaki „JaySilver” na Twitterze. „Po co to przeciągać? Chcę zagrać na nowej mapie bez Krampusa. Chce tego cała społeczność” - dodaje „XSET Loochy”.

„Trollują” - podsumowuje „Chef”. „Nie ma szans, że spojrzeliście na wszystkich wkurzonych graczy i uznaliście, że jeszcze jeden dzień to dobry pomysł” - apeluje do twórców streamer „Rake”.

Krampus pojawił się w grach 16 grudnia i szybko wywołał falę krytyki, zwłaszcza w Warzone. Gracze narzekali, że jest zbyt potężny i rujnuje sprawiedliwość starć, więc twórcy szybko wprowadzili zmiany. Zdaniem niektórych - nie idące wystarczająco daleko.

Potwór jest też w Vanguard, gdzie poluje jednak najczęściej na graczy, którzy nie wykonują celów misji. W darmowym tytule battle royale jest dużo mniej wybredny i działa najwyraźniej losowo.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze