Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Post Malone organizuje charytatywne streamy z Apex Legends. Twórcy gry wesprą akcję

Raper jest fanem popularnego battle royale.

Raper Post Malone weźmie udział w serii charytatywnych streamów w grze Apex Legends. Twórcy tytułu - studio Respawn Entertainment - ogłosili, że przyłączą się do szczytnej inicjatywy.

- W tym tygodniu będę grał i zbierał pieniądze dla fundacji Human Rights Watch, Project HOPE, United Way i The Trevor Project. Proszę Apex Legends i Respawn Entertainment o wsparcie. Wpłacajcie i szerzcie miłość - napisał raper na Instagramie

Piosenkarz dodał, że maraton zostanie podzielony na cztery transmisje, każda dedykowana innej organizacji. Pierwsza - dla Human Rights Watch - odbyła się wczoraj. Kolejne będą miały miejsce 20 lipca, 22 lipca oraz 24 lipca. Dla polskich fanów rapera przeszkodą może być to, że streamy odbywają się o godzinie trzeciej w nocy naszego czasu.

Jak informuje portal Gamespot, deweloperzy gry odpowiedzieli na odzew rapera i wpłacą po 10 tys. dolarów (prawie 50 tys. złotych) podczas każdej transmisji. Post Malone prywatnie znany jest ze swojego zamiłowania do Apex Legends, które od czasu do czasu streamuje na swoim kanale w serwisie Twitch.

Raper, dzięki swoim zasięgom, niejednokrotnie zwracał uwagę twórców na różne błędy występujące w grze. Przyznał również, że przez długi czas nie interesował się grami, ale to właśnie spin-off serii Titanfall sprawił, że na nowo odkrył w sobie pasję do grania.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze