Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Posiadacze strategii Spacebase DF-9 otrzymają Hack 'n' Slash za darmo

Zakończono prace w Early Access.

Studio Double Fine ogłosiło, że wszyscy posiadacze kosmicznej strategii Spacebase DF-9 otrzymają za darmo drugą grę tego producenta - Hack 'n' Slash.

Spacebase DF-9

Promocja działa też w drugą stronę - z kopią Hack 'n' Slash w ramach prezentu dla posiadaczy Spacebase DF-9.

Ogłoszenie związane jest z publikacją ostatecznej wersji kosmicznej strategii. Zakończenie prac było wśród części graczy zaskoczeniem. Jeszcze do niedawna studio Double Fine wymieniało na Steamie obszerną listę funkcji, jakie zamierza dodać do projektu w przyszłości. Strona została jednak usunięta, gdy ujawniono ostateczną datę wydania.

W Spacebase DF-9 zajmujemy się tworzeniem, zarządzaniem i rozbudową stacji kosmicznej. Musimy dbać o jej mieszkańców, jednocześnie zajmując się zwalczaniem atakujących bazę obcych.

Tymczasem kluczową innowacją w Hack 'n' Slash jest możliwość modyfikowania większości parametrów świata. Główny bohater po ciosie za pomocą magicznej różdżki ze złączem USB może wpływać na zachowanie przeciwników, zmieniać ich nastawienie, trasę, punkty życia, szybkość, częstotliwość odradzania się i dziesiątki innych zmiennych.

Na kolejnych poziomach znajdziemy coraz trudniejsze zagadki i przeciwników, ale otrzymamy też kolejne narzędzia, a ostatecznie będziemy mogli zmodyfikować sam kod gry.

Obie produkcje dostępne są razem z kodem źródłowym, umożliwiającym graczom tworzenie własnych, rozbudowanych modyfikacji.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze