Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Posiadacze PS+ otrzymają The Binding of Isaac: Rebirth, Don't Starve i Secret Ponchos

Premiery w przyszłym roku.

The Binding of Isaac: Rebirth, Don't Starve oraz Secret Ponchos dostępne będą bez dodatkowych opłat dla posiadaczy abonamentów PlayStation Plus na początku przyszłego roku.

Secret Ponchos

Dwie pierwsze produkcje reprezentują gatunek roguelike, czyli specyficzny rodzaj RPG, w którym lokacje są generowane losowo, a po każdej śmierci musimy rozpoczynać rozgrywkę od nowa.

W Binding of Isaac: Rebirth wcielamy się w dziecko zamknięte przez religijną matkę w piwnicy, Don't Starve opowiada o przetrwaniu w dziczy i walce z ogarniającym postać szaleństwem. Secret Ponchos to izometryczna strzelanka w westernowych klimatach.

Jak informuje serwis Joystiq, przedstawiciel Sony potwierdził, że Don't Starve ukaże się na PS4 „na początku stycznia”, a kilka miesięcy później zadebiutuje także wersja PS Vita. Twórcy przewidują możliwość przenoszenia zapisanych rozgrywek między platformami i wsparcie dla remote-play.

The Binding Isaac: Rebirth zawierać będzie pierwszy dodatek, The Wrath of the Lamb, oraz drugi, zupełnie nowy. Ponadto, gra zyska tryb lokalnej kooperacji, oprawę graficzną w szesnastobitowym stylu oraz wiele innych przedmiotów i pomniejszych ulepszeń. Autor nazywa Rebirth „totalnym remake'iem”. Premiera na początku roku.

Nieco dłużej poczekamy na Secret Ponchos, które zaplanowano na kwiecień przyszłego roku. Twórcy zdecydowali się także zmienić silnik graficzny, z Unity na należący do Sony PhyreEngine.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze