Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Posiadacze Final Fantasy 7 na PS5 nie mogą pobrać wersji Intergrade z PS Plus

Winna struktura PS Store.

Struktura dystrybucji tytułów w PlayStation Store sprawia, że posiadacze Final Fantasy 7 Remake na PS5 nie mogą pobrać gry w wersji Intergrade, choć tę odsłonę udostępniono wczoraj w PS Plus Extra i Premium.

Final Fantasy 7 Remake Intergrade obejmuje podstawową kampanię, a także poprawki graficzne oraz - co ważniejsze - dodatkowy rozdział opowieści fabularnej, w którym wcielamy się w Yuffie. Próby pobrania kończą się jednak wyświetleniem błędu, jeśli posiadamy już bazowe FF7R.

Sprawa nie jest nowa. W przeszłości osoby, które aktualizowały odsłonę PlayStation 4 do wersji PS5 także nie mogły kupić „całego” Intergrade. Wtedy nie był to jeszcze większy kłopot, ponieważ dodatkowe elementy wprowadzone w tym pakiecie można było kupić osobno.

Teraz jest inaczej, ponieważ Intergrade jest oferowane „za darmo” w subskrypcji PlayStation Plus Extra. Jeśli jednak posiadamy podstawowe Final Fantasy 7 Remake, musimy zapłacić za te dodatkowe treści, podczas gdy pozostali użytkownicy mogą pobrać całość za darmo. Rozwiązaniem byłoby dodanie do PS Plus samego Intergrade - jako DLC. Na razie takiej opcji jednak nie przygotowano.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze