Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pomysłowy gracz zamienił sedes w komputer PC

Dwa w jednym.

Nie od dzisiaj żartuje się, że granie na toalecie może zaoszczędzić sporo czasu. Pomysłowy youtuber postanowił sprawdzić, jak jest w rzeczywistości, wbudowując PC do wnętrza sedesu.

Imponuje sama specyfikacja, z procesorem i7-12700 od Intela i kartą graficzną RTX 3060. Jak można się domyślić, kluczowe było oddzielenie „przedziału” z wodą od innych podzespołów. Jest nawet dodatkowy wentylator na szczycie oraz szyba umożliwiająca podziwianie wynalazku.

Pojemność spłuczki znacznie się zmniejszyła, lecz nie śmiemy kwestionować geniuszu inżyniera. Basically Homeless - jak brzmi nazwa kanału - przyznaje, że „dowiedział się więcej o hydraulice, niż mógł kiedykolwiek przewidzieć”. Jest też odpowiednio zawieszony monitor, a wszystko to w pobliżu prysznica, a więc w środowisku bardzo bezpiecznym dla elektroniki.

Jak potwierdza powyższy materiał wideo, przy pierwszym podejściu okazało się, że sekcja wodna przecieka, lecz - na szczęście - w minimalnym stopniu. Wystarczyło więc kilka litrów silikonu, by móc ostatecznie uruchomić CS:GO.

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze