Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pomóż posprzątać po zbrodni - polskie Serial Cleaners ma nowy trailer

Premiera w tym roku.

505 Games przypomina, że zamierza wydać w tym roku Serial Cleaners, sequel udanej gry z 2017 roku, wyprodukowanej przez polskie studio Draw Distance. Opublikowano trailer produkcji.

Deweloperzy powracają do tematyki „brudnej roboty”. Ponownie zajmiemy się sprzątaniem miejsc zbrodni, tym razem jednak w latach 90. Wcielimy się też w różne postacie, a każda dysponuje nieco innymi możliwościami.

Zlecenia będą inspirowane wydarzeniami znanymi z ówczesnej popkultury. „Odkryj hołd dla kina lat 90. - od klasyków Tarantino przez kultowe thrillery kryminalne po ulubione filmy akcji kina B i nie tylko. Serial Cleaners łączy znajome miejsca, postacie i sceny, nadając własny, wyjątkowy sznyt” - czytamy w opisie.

Cztery postacie będą reprezentowały cztery style gry: uliczny spryt, brutalną siłę, smykałkę do technologii albo oldskulowa rutynę i arsenał sztuczek. Gra zmierza na PC i konsole.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze