Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polski streamer ukończył Sekiro w niecałe 8 godzin, dziś finał turnieju na Twitchu

Do wygrania proteza shinobi.

W czwartek wieczorem wystartowało wyzwanie Fantastyczna Piątka. Pięciu polskich streamerów mierzy się w turnieju w Sekiro: Shadows Die Twice. Najlepszy gracz wygra protezę shinobi.

Liczy się przechodzenie kolejnych poziomów, pokonywanie bossów i jak najmniejsza liczba zgonów. W wyzwaniu biorą udział: Gluhammer, Kasix, Overpow, Kubon i Arquel.

Każdy zawodnik startuje z pulą 100 punktów i może zwiększyć lub zmniejszyć wynik, w zależności od sukcesów i porażek. Pokonanie bossa to dodatkowe 50 punktów, posążek rzeźbiarza 100, a każdy punkt wydany na rozwój bohatera - 10.

Za śmierć zostanie odjęte 10 punktów, a za wskrzeszenie 5.

Proteza w trakcie produkcji

Autorem głównej nagrody, czyli protezy shinobi, jest Staszek „Tips” Wiertelak - streaming z trwających prac nad ukończeniem przedmiotu możecie obejrzeć tutaj - Tips_pl na Twitch.

Na chwilę obecną zdecydowanym faworytem wyzwania Sekiro jest Arquel, który zakończył grę w niecałe osiem godzin - jeszcze dziś rozpocznie grę od nowa, aby nie tracić cennego czasu.

Ciekawa rywalizacja istnieje za to między graczami Overpow i Kubonem - streamerzy mają zbliżone do siebie wyniki i praktycznie do końca będą walczyć o drugie miejsce.

To nie lada wyzwanie - wystarczy jeden fałszywy ruch, by bohater poległ

Turniej dobiega końca, a streamerzy mają szansę na zdobycie punktów do dzisiejszego wieczora, choć - zgodnie z założeniami - tylko przez dwie godziny dziennie.

Najnowsza gra studia From Software ukazała się 22 marca na PC i konsole. „To doskonała produkcja o niesamowitym i niepowtarzalnym klimacie. Każdy fan gatunku po prostu musi w to zagrać” - czytamy w naszej recenzji Sekiro: Shadows Die Twice.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze