Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polski Gamedec w wydaniu Definitive Edition. Cyberpunkowe RPG wkrótce z masą nowości

Za darmo dla posiadaczy gry.

Polskie Anshar Studios ogłosiło, że 29 września na PC zadebiutuje Gamedec: Definitive Edition. Specjalne wydanie zaoferuje sporą dawkę nowości, a gracze posiadający już grę otrzymają jej rozszerzoną wersję w postaci darmowej aktualizacji.

Wśród dodatkowej zawartości znajdziemy nowych bohaterów niezależnych, wątek bazujący na mitologii Cthulhu, rozwijający sprawę „Like Father Like Son”, a także całkiem nowy świat inspirowany grą Seven: The Days Long Gone.

Do gry trafi również tryb Prawdziwego Detektywa, który znacznie utrudni rozgrywkę. Zablokuje on bowiem możliwość wczytywania wcześniejszych zapisów, przez co nie będziemy mogli wycofać się z podjętych decyzji.

Choć tytuł jest dostępny również na konsoli Nintendo Switch, to twórcy nie ujawnili daty premiery aktualizacji na tej platformie.

Gamedec to nagradzane RPG, w którym trafiamy do cyberpunkowej Warszawy z XXII wieku. Wcielamy się w tytułowego gamedeca, czyli detektywa badającego przestępstwa w wirtualnych światach. Większość gry spędzamy na prowadzeniu dialogów, podejmowaniu wyborów oraz rozwiązywaniu śledztw.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze