Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polska strzelanka Superhot wkracza w fazę beta

Opublikowano nowy trailer.

Zgodnie z zapowiedziami z lipca, nietypowa strzelanka Superhot od polskiego studia Blue Brick weszła w fazę beta. Wczesna wersja produkcji trafiła do części fanów, którzy wsparli kampanię na Kickstarterze.

SUPER. HOT.

W wersji próbnej znajduje się 20 poziomów połączonych linią fabularną, a także „kilka” aren do swobodnej zabawy, modyfikatory rozgrywki oraz „małe niespodzianki”.

Dostęp zarezerwowany jest jednak dla osób, które wsparły produkcję kwotą co najmniej 40 dolarów (ok. 151 zł) podczas kampanii na Kickstarterze.

Pozostali muszą zadowolić się nowym materiałem z rozgrywki, poniżej.

Pomysł na rozgrywkę w Superhot jest dosyć nietypowy - czas płynie tylko wtedy, gdy główny bohater się porusza. Pozwala to w efektowny sposób unikać kul wroga. Twórcy zdecydowali się na minimalistyczną oprawę graficzną, w której dominują biel i szarość z czerwonymi akcentami.

Platformy docelowe to PC (Windows, Mac, Linux) oraz Xbox One. Premiera pod koniec roku.

Nudzisz się? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze