Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polska gra akcji Hellraid w nowym materiale z rozgrywki

Z komentarzem twórców.

Polskie studio Techland opublikowało nowy materiał wideo ze zręcznościowego Hellraid, prezentując niemal 20 minut ujęć z rozgrywki.

Całość komentuje dwójka producentów: Marcin Kruczkiewicz i Michał Dudziak. Film obejmuje poszukiwania szalonego opata w mrocznej świątyni. Gracz zaczyna w katakumbach, rozprawiając się z kilkoma szkieletami za pomocą broni białej i magii.

Twórcy prezentują też różne rodzaje obrażeń od żywiołów oraz znajdywany podczas eksploracji ekwipunek. Wkrótce dochodzi do potyczek z nieco silniejszymi wrogami i nieumarłymi.

Przygodowa gra akcji Hellraid ukaże się w przyszłym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Wczesna edycja na komputery osobiste powinna zadebiutować jesienią, w programie Early Access na Steamie.

Akcja rozgrywa się w mrocznym świecie fantasy, gdzie maksymalnie czterech graczy w kooperacji rozprawia się z hordami przeróżnych potworów. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze