Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pokaz gier Microsoftu i Bethesdy potrwa półtorej godziny? Firma potwierdza długą konferencję

Dużo czasu na dużo zapowiedzi gier.

Konferencja Microsoftu i Bethesdy, która odbędzie się 12 czerwca, potrwa półtorej godziny. Taki czas rezerwuje użytkownikowi aplikacja kalendarza, po kliknięciu zaproszenia z oficjalnego linku. Członek zarządu firmy potwierdził przepuszczenia fanów.

Sytuację zauważył jeden z użytkowników Twittera. Po tym, jak post zdobył popularność, komentarz dodał Aaron Greenberg - szef działu marketingu gier w Microsofcie. Według dyrektora, dokładny czas wydarzenia nie został jeszcze ustalony, ale faktycznie będzie trwać około 90 minut.

Przypomnijmy, że w tym roku nie odbędą się słynne targi E3. Microsoft i Bethesda postanowiły więc zorganizować własną konferencję, aby podzielić się z graczami informacjami o nadchodzących produkcjach. Oczekuje się, że pojawią się nowe szczegóły o takich tytułach, jak Starfield, Forza Motorsport czy Seuna’s Saga: Hellblade 2.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.