Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Podwodne miasto z Bioshocka odtworzone w Fortnite. Projekt pokazuje możliwości trybu kreatywnego

Zdolni twórcy mogą stworzyć prawdziwe cuda.

Internauta odtworzył podwodne miasto Rapture z serii gier Bioshock w trybie kreatywnym Fortnite. Pomimo ograniczeń edytora, projekt robi ogromne wrażenie.

Gracz o pseudonimie FluxCapacimoose zadbał o wiele drobnych detali oraz odpowiednie oświetlenie. Nawet modele banerów reklamowych, chociaż przedstawiają zupełnie odmienny styl od tych, na jakie trafimy w dziele studia Irrational Games, dobrze wpisują się w estetykę mapy. Miłym dodatkiem jest fakt, że zdolny budowniczy na filmie użył „skórki” postaci z zabytkowym strojem do nurkowania - przywodzącym na myśl kultową postać Big Daddy z Bioshocka.

Mapę można wypróbować samemu i dostępna jest pod kodem 3885-0261-7529. Na kanale twórcy znajdziemy inne interesujące projekty, w tym odtworzone poziomy z kultowej strzelanki 007 Goldeneye na Nintendo 64 czy plener z filmu Pogromcy Duchów. Dostępna jest również wcześniejsza wersja mapy Rapture, zatem można się przekonać, jak projekt ewoluował w ciągu ostatniego roku.

O autorze

Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime i majsterkowicz-samouk.

Komentarze