Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Podsumowanie tygodnia - Wiedźmin 3, Dying Light, klucze Ubisoftu i GTX 970

Najważniejsze wydarzenia, artykuły, kontrowersje i materiały wideo.

Wolna sobota po pracowitym tygodniu? Zapraszamy do przeglądu najważniejszych wiadomości i ciekawostek z ostatnich siedmiu dni.

Temat tygodnia

Temat tygodnia to oczywiście wrażenia z pierwszego pokazu Wiedźmina 3 i związane z nim kontrowersje - dotyczące głównie kwestii technicznych.

Kontrowersje tygodnia

Sporo krytyki spadło w tym tygodniu na Ubisoft - firma dezaktywowała część kluczy w swojej aplikacji Uplay. Sprawa nieco się rozjaśniła, gdy okazało się, że klucze kupiono od „anonimowego Rosjanina”, który prawdopodobnie korzystał z kradzionych kart kredytowych

Swoje problemy miała też Nvidia i jeden z nowszych modeli kart - GTX 970.

Recenzje

„Dying Light składa się z elementów wykorzystywanych wcześniej w innych grach, jednak robi to w sposób przemyślany, nienudny i zapewniający unikatowe wrażenia z rozgrywki.”

„Dodatek Ucieczka w plener stanowi niewątpliwie ciekawą formę odświeżenia nieco zapomnianego już Sims 4, lecz nie proponuje na tyle dużo nowych zajęć, abyśmy chcieli spędzić w grze kolejne kilkanaście godzin.”

„Być może brak innowacji rozczarowuje, a tytuł traci na charakterze, jednak produkcja jest na tyle dobra, że trudno przejść obok niej obojętnie. To esencja porządnego RTS-a, skupiająca w sobie to, co najlepsze w wielu uznanych, klasycznych tytułach.”

„Choć podbijanie zakątków Erathii w Heroes of Might and Magic III bawi tak samo, jak szesnaście lat temu, ciężko powiedzieć, że stworzona przez studio DotEmu reedycja warta jest większej uwagi.”

„Choć określenie „remastered” jest w przypadku odświeżonej wersji Grim Fandango zbyt hojne, to nadal mamy do czynienia ze świetną przygodówką - może nadgryzioną już nieco zębem czasu.”

Ciekawostki

Zapowiedzi

Daty premier

Trailery i materiały wideo

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze