Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Podsumowanie tygodnia - mody do Dying Light i powrót kluczy Ubisoftu

Najważniejsze wydarzenia, artykuły, kontrowersje i materiały wideo.

Wolna sobota po pracowitym tygodniu? Zapraszamy do przeglądu najważniejszych wiadomości i ciekawostek z ostatnich siedmiu dni.

Kontrowersje tygodnia

Krytyka spadła na Techland, który w aktualizacji do Dying Light na PC zablokował możliwość tworzenia modów. Jak się okazuje - doszło do pomyłki. Co więcej, błąd popełniła także organizacja EAS, wnioskując o usunięcie modów z serwisów hostingowych.

Dalszy ciąg ma także sprawa kluczy usuniętych przez Ubisoft z aplikacji Uplay. Francuski wydawca zdecydował się przywrócić część gier.

Afera związana z ustawianiem meczów w Counter-Strike: Global Offensive zatacza coraz szersze kręgi. Po zbanowaniu zawodników ze Stanów Zjednoczonych, Valve wręczyło blokady kont także zespołowi z Polski i z Francji. Wyroki Valve są jednak niezbadane, a Polacy zostali odbanowani dzień później.

Recenzje

„Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered mogą zainteresować się miłośnicy twórczości Quantic Dream, którzy nie mieli okazji zagrać w oryginał - to cały czas niezwykle intrygujący i niepowtarzalny tytuł. Pozostali nie otrzymają jednak żadnych ciekawych dodatków, a jedynie lekko ulepszoną oprawę, na którą tak naprawdę nie zwrócą uwagi. Od wersji remasterowanych należy po prostu oczekiwać więcej.”

„Otrzymujemy zaledwie pierwszy akt przygody, obietnicę kontynuacji i zestaw drobnych, choć uciążliwych błędów. Karmaflow nie prezentuje się zbyt zachęcająco.”

„Studio Dontnod - twórcy Remember Me - przygotowało własną epizodyczną grę przygodową. Choć porównań do tytułów od Telltale Games nie da się uniknąć, to szybko dostrzegamy, że autorzy stworzyli coś odmiennego - interaktywny serial obyczajowy.”

„Już pierwszy odcinek Gry o Tron pozytywnie mnie zaskoczył; tymczasem The Lost Lords wciągnął na dobre. Kawałek świetnej zabawy i porządnej, rzemieślniczej roboty. Trzymam kciuki za Forresterów i nie mogę się doczekać kolejnego epizodu.”

Do przeczytania

Zapowiedzi

Daty premier

Trailery i materiały wideo

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze