Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Podróż do świata ciemności z modem do Borderlands 3

Limbo?

Nowy mod do Borderlands 3 na PC usuwa z gry kolory i wszystkie elementy interfejsu, upodabniając produkcję do Limbo - niezależnego, mrocznego hitu z 2010 roku.

Modyfikacja jest interesująca, bo zaprzecza niemal wszystkiemu, czym wyróżnia się seria Borderlands - zamiast żywych kolorów i szaleństwa, wkraczamy w świat ciemności, który przypomina zupełnie inną grę.

Autor narzędzia użył tylko prostych komend w narzędziu post-processingowym o nazwie ReShade, aby uzyskać widoczny efekt. Omawiany mod można natomiast pobrać ze strony Nexus Mods.

Zobacz: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Do Bordelrands 3 powstały już inne mody - przykładowo pozwalające ominąć wprowadzenie lub rozpocząć grę z postacią na 50. poziomie.

Limbo - dla porównania

Produkcja zadebiutowała 13 września, również na PS4 i Xbox One. „To udana kontynuacja, która zaspokaja potrzeby miłośnika serii. Pod kątem dopracowania technicznego jest jednak nie najlepiej” - czytamy w naszej recenzji Borderlands 3.

Następnie: LEGO The Last of Us 2 - projekt fana

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze