Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Podróż do piekła tylko dla dorosłych. Twórcy Agony prezentują nową grę - Succubus

Nieocenzurowany gameplay.

Twórcy Agony ze studia Madmind opublikowali fragment rozgrywki ze swojego kolejnego projektu - gry akcji zatytułowanej Succubus.

Odpowiedzialni za produkcję deweloperzy podkreślają, że zaprezentowany gameplay jest nieocenzurowany. W filmie przedstawiono więc walkę z odcinaniem różnych części ciał i krwawymi ciosami kończącymi.

To jednak nie wszystko, ponieważ nie zabrakło innych kontrowersyjnych sekwencji. Przykładem jest scena, w której prowadzona przez gracza postać bije ciężarną kobietę, a następnie wyrywa z niej i miażdży płód dziecka.

W powstającej grze wcielimy się w tytułowego sukkuba, czyli „demoniczną kapłankę pożądania”. Zdradzona przez swoich pobratymców bohaterka podąża przez piekło, aby dokonać zemsty za wyrządzone krzywdy.

W grze natkniemy się na różne demony

Podstawowym orężem podopiecznej są pazury, dzięki którym może rozrywać przeciwników na kawałki. Potrafi jednak posługiwać się także znajdowanymi podczas przygody kościanymi mieczami, pałkami i innymi broniami.

Eliminując kolejnych wrogów, zdobędziemy punkty doświadczenia, które pozwolą odblokować kolejne umiejętności i rozwijać te już posiadane. Co ciekawe, pojawi się możliwość zjadania serc zabitych oponentów, co aktywuje furię i zdolności pirokinezy.

Succubus nie ma na razie wyznaczonej daty premiery, ale produkcja zmierza na PC. Niewykluczone, że w przyszłości trafi na konsole, tak jak poprzedni projekt studia Madmind, czyli Agony.

Następnie: Gracz wydał ponad 7 milionów zł w mobilnej strategii, a później bojkotował grę

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze