Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Po nowej łatce do CoD Warzone 2.0 amunicja przeciwpancerna przestała być przeciwpancerna

Ale wciąż może być przydatna.

Najnowsza aktualizacja do Call of Duty Warzone 2.0 oraz Modern Warfare 2 naprawia wiele zgłaszanych problemów, ale też wprowadza pewne korekty do balansu rozgrywki. Jedna z takich poprawek przyniosła niespodziewany efekt: pociski przeciwpancerne przestały przebijać pancerz.

Jak możemy przeczytać w opublikowanym opisie aktualizacji, „z amunicji przeciwpancernej usunięto mnożnik obrażeń zadawanym opancerzonym wrogom”. W praktyce sprawia to, że specjalne pociski zadają przeciwnikom dokładnie takie same obrażenia, jak ich standardowy odpowiednik.

Nie znaczy to jednak, że modyfikacja broni stała się bezużyteczna. Wciąż gracze mogą ją wykorzystać do zadania większych obrażeń pojazdom oraz gadżetom przeciwników. Niemniej, jej najważniejsza funkcja stała się niedostępna.

Nie zabrakło oczywiście złośliwych komentarzy internautów. W serwisie Reddit użytkownicy szybko zaczęli żartować z kłopotliwej zmiany. „Już niedługo: amunicja o wysokiej prędkości porusza się wolniej, a zapalająca zamraża cele” - pisze użytkownik JP5_suds. „Granaty błyskowe zapewniają wrogom widzenie przez ściany” - dodaje xPav.

Nie zabrakło też uwag, że w aktualizacji nie naprawiono błędów, które powróciły z poprzedniej odsłony serii. Mowa tu między innymi o możliwości strzelania z niektórych wyrzutni rakiet „z biodra”, podczas gdy powinno być to poprzedzone dość długim namierzaniem celu.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze