Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Płyta z The Phantom Pain na PC zawiera tylko instalator Steama

Konieczne pobranie danych.

Gracze zamawiający pudełkową wersję Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain w wersji PC na płycie znajdą jedynie instalator aplikacji Steam, a dane trzeba będzie pobrać z sieci.

Zawartość płyty z grą

Takie informacje ujawnił na Twitterze użytkownik „graphμre”, który wcześniej zdobył egzemplarz produkcji Konami. Doniesienia potwierdził na Facebooku także jeden z polskich sklepów.

Wszystkie osoby decydujące się na zakup wersji pudełkowej będą więc musiały liczyć się z koniecznością pobrania danych - około 20,3 GB.

Sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że produkcji nie można rozpocząć pobierać przed premierą, by po debiucie przystąpić do rozgrywki bez opóźnień. Część osób otrzyma swoje kopie już dzisiaj, ale tytuł zostanie „odblokowany” dopiero jutro o 6 rano.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain debiutuje 1 września także na PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Na osłodę warto wspomnieć, że produkcja zebrała świetne oceny w recenzjach.

The Phantom Pain opowiada o losach Big Bossa, który zapadł śpiączkę po ataku przeciwnika na siedzibę jego militarnej organizacji (w Ground Zeroes). Bohater przebudzi się po dziewięciu latach i postanowi odnaleźć odpowiedzialnych.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze