Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

[PLOTKA] Horizon Forbidden West dopiero w 2022 roku

Gra zostanie opóźniona?

Horizon Forbidden West, czyli nowa gra studia Guerilla Games, nie ukaże się w bieżącym, a następnym roku - uważa leaker Anton Logvinov.

Informator skomentował wpis na Twitterze innego internauty, który wymienił gry opóźnione do 2022 roku. Użytkownik stwierdził, że do przedstawionej listy „dopisałby Horizona”, sugerując, że tytuł również zostanie przesunięty.

Wieści są oczywiście niepotwierdzone, ale nadmienić należy, że informacje przekazywane przez Logvinova w przeszłości już okazywały się prawdziwe. Leaker przykładowo ujawnił że pierwsza część przygód Aloy trafi na PC - kilka miesięcy przed zapowiedzią.

Zaznaczyć jednak trzeba, że w udzielonych kilka dni temu wywiadach Jim Ryan - szef Sony Interactive Entertainment - wskazywał, że plany wobec Horizon Forbidden West nie uległy zmianie i produkcja ukaże się w drugiej połowie 2021 roku.

Gra zmierza na PS5 i PS4. Twórcy zapewniają, że świat tytułu jest znacznie większy niż w pierwszej części, obejmując tereny rozciągające się od stanu Utah po zachodnie wybrzeże San Fancisco. Pojawią się także obszary pod wodą.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze