Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

[PLOTKA] GTA 6 z akcją we współczesności

Twierdzi informator.
  • Znany leaker uważa, że GTA 6 rozegra się w teraźniejszości, a nie w latach 80.
  • Według informatora, czas akcji wybrano z powodu trybu sieciowego

Tom Henderson - znany leaker, który publikuje niepotwierdzone wieści o powstających grach - przekonuje, ze akcja GTA 6 zostanie osadzona we współczesności.

We wpisie opublikowanym na Twitterze mężczyzna zaprzeczył wcześniejszym niepotwierdzonym informacjom, które sugerowały, że część wydarzeń kolejnej odsłony gangsterskiego cyklu studia Rockstar Games rozegra się w latach 80. ubiegłego wieku.

W kolejnej wiadomości leaker stwierdził, że twórcy Grand Theft Auto 6 postawili na czasy współczesne z powodu GTA Online. Zdaniem internauty, teraźniejszość przełoży się na większe zainteresowanie użytkowników i wyższe dochody.

Należy jednak pamiętać, że przedstawione wieści są niepotwierdzone. Henderson uchodzi za uznanego informatora, ale głównie zajmuje się kwestiami związanymi z cyklem Battlefield. Niedawno ujawnił, że pierwszy zwiastun nowej części serii od studia DICE pokaże mapę, pojazdy i tornado.

Nieoficjalne doniesienia na temat GTA 6 pojawiają się regularnie, ale do tej pory Rockstar Games żadnych nie skomentowało. Na razie nie wiadomo, kiedy studio mogłoby zapowiedzieć produkcję.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze