Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PlayStation VR - nowe trailery i zapowiedzi

Rzeczywistość wirtualna.

Sony nie podało ceny czy daty premiery PlayStation VR na imprezie Paris Games Week, co nie znaczy jednak, że tematu zestawu rzeczywistości wirtualnej w ogóle nie poruszano.

Nową produkcję zmierzającą na to urządzenie zapowiedziała firmy Crytek - to Robinson: The Journey. Tytuł znamy już od czerwca tego roku - gracze wcielą się w rolę rozbitka na tajemniczej planecie i zmierza się z lokalnym ekosystemem, obfitującym w dinozaury.

*

Potwierdzono także nieoficjalne doniesienia z ubiegłego tygodnia: kolejną „odsłoną” horroru Until Dawn będzie strzelanka o podtytule Rush of Blood, przeznaczona na PlayStation VR.

Gracze znajdą się w wagoniku kopalnianej kolejki i nie będą mogli samodzielnie kontrolować ruchów postaci, a jedynie celownik - w stylu klasycznych strzelanek z automatów.

*

Na imprezie zaprezentowano także nowy zwiastun sieciowej „strzelanki sportowej” RIGS: Mechanized Combat League od studia Guerrilla Games.

*

Listę zamknęła nowa produkcja studia Rebellion, znanego najlepiej jako twórcy serii Sniper Elite. Zasiądziemy za kierownicą kolorowego czołgu, walcząc z przeciwnikami w świecie zbudowanym z voxeli.

*

Warto też dodać, że deweloperzy potwierdzili także, że wsparcie dla PlayStation VR otrzyma też Gran Turismo Sport oraz bijatyka Tekken 7.

Poniżej także ogólny zwiastun dla zestawu rzeczywistości wirtualnej:

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze