Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dwa trailery Call of Duty: Black Ops 3 - kooperacja i multiplayer

PlayStation to „nowy dom dla serii”.

Szef Sony Computer Entertainment - Andrew House - ogłosił podczas konferencji na targach E3, że PlayStation stało się „nowym domem” dla serii Call of Duty.

Japońska korporacja podpisała umowę, którą jeszcze do niedawna chwalił się Microsoft - pakiety DLC do Black Ops 3 będą ukazywały się w pierwszej kolejności na sprzęcie PlayStation.

Wypowiedź House'a sugerowała, że to początek wieloletniej umowy, obejmującej najpewniej także kolejne odsłony serii.

Zmiany głównego partnera na Sony dopatrywano się już wcześniej - po publikacji pierwszych materiałów marketingowych, w których reklamujące tytuł butelki napoju Mountain Dew okraszono logo PlayStation.

- To niczego nie zmienia - mówił Kudo Tsunoda z Microsoftu w rozmowie z Eurogamerem. - Call of Duty nadal ukaże się w tym roku na Xbox One.

Podczas konferencji Sony zaprezentowano także dwa nowe trailery Black Ops 3, przedstawiające fragmenty rozgrywki w kooperacyjnej kampanii fabularnej i w trybie sieciowej rywalizacji.

Gra zadebiutuje 6 listopada na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Nudzisz się? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze