Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PlayStation Stars dostępne w Polsce. Można się zapisywać i zdobywać nagrody

Czy ktoś uzbiera monet na grę?

Program lojalnościowy PlayStation Stars jest od teraz dostępny w nowych krajach, w tym w Polsce. Gracze mogą się już zapisywać poprzez konto PlayStation Network, by przejrzeć kampanie i walczyć o nagrody.

Zapisywać można się albo na stronie internetowej, albo w aplikacji na smartfonie o nazwie PS App, ale samo PlayStation Stars jest dostępne tylko we wspomnianej aplikacji.

Po wejściu na konto zobaczymy swój poziom, wirtualną ekspozycję - na której można ustawić zdobyte przedmioty - a także szereg kampanii. To po prostu wyzwania z określonymi celami, za które otrzymujemy albo wirtualne elementy kolekcji, albo specjalne monety. Niektóre cele wymagają sporego wysiłku, inne zrealizujemy już po uruchomieniu wskazanej gry.

Wspomniane monety można wymienić na nagrody: ponownie są to wirtualne przedmoty na półkę, ale też doładowania PS Store i gry.

Gry są oczywiście bardzo drogie. Sekiro: Shadows Die Twice można otrzymać za 15 tys. punktów, a za przykładową kampanię („Kup jedną z wybranych gier na PS Store”) otrzymujemy 50 monet.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze