Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Platformówka Woolfe - The Red Hood Diaries zadebiutuje 17 marca

Druga część w sierpniu.

Sfinansowana na Kickstarterze platformówka Woolfe - The Red Hood Diaries zadebiutuje 17 marca na PC - poinformowali twórcy ze studia Grin. Deweloperzy zdecydowali się podzielić produkcję na dwa odcinki - druga część ukaże się w sierpniu.

Zamienił stryjek koszyk na siekierkę

„Stanęliśmy przed poważnymi wyzwaniami i ważnymi decyzjami. Od samego początku staraliśmy się dostarczyć najlepszą możliwą historię z ramach ustalonego rozmiaru gry” - napisano w oświadczeniu na oficjalnej stronie.

„Podczas prac rozbudowaliśmy poziomy i opowieść. W rezultacie zawartości jest dużo więcej, ale jeśli gra miałaby ukazać się zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, to tylko kosztem jakości.”

Twórcy zdecydowali się więc podzielić produkcję na dwie samodzielne części. W planach na przyszłość jest jeszcze konwersja na konsole.

Woolfe - The Red Hood Diaries sfinansowano na Kickstarterze we wrześniu ubiegłego roku, pozyskując ponad 70 tysięcy dolarów. Wcielamy się Czerwonego Kapturka, przedzierając się przez mroczny świat fantasy, a podróż do domu babci to tylko początek przygody.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze