Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Platformowe Shovel Knight w przyszłym miesiącu trafi na konsole Nintendo

Po problemach z tłumaczeniem.

Studio Yacht Club Games zapowiedziało, że niezależna platformówka Shovel Knight ukaże się w Europie w przyszłym miesiącu na konsolach Wii U i 3DS.

Nie podano konkretnej daty. Produkcja jest już dostępna na PC, a w Stanach Zjednoczonych debiutowała na sprzęcie Nintendo w czerwcu tego roku.

We wpisie na blogu twórcy przeprosili za długie oczekiwanie, które wiązało się podobno z problemami z tłumaczeniem.

„Nauczyliśmy się wielu rzeczy i mamy mnóstwo pomysłów jak poprawić się w przyszłości. Naprawdę przepraszamy” - napisali przedstawiciele Yacht Club.

Osoby wspierające produkcję na Kickstarterze powinny zarejestrować się w serwisie Humble Bundle, gdzie odbiorą swoje klucze do gry. Dokładne instrukcje znaleźć można we wpisie twórców.

„Shovel Knight to świetna produkcja. Posiada wszystkie cechy dobrej, klasycznej platformówki i wzbogaca je rozwiązaniami i dopracowaniem godnymi najlepszych współczesnych reprezentantów gatunku. Warto się z tym tytułem zapoznać, nawet jeżeli nie wspominacie z łezką w oku Mega Manów i Castlevanii. Satysfakcja gwarantowana” - napisał w recenzji Mateusz.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze